Kurumsal

Geleceğe yön veren projelerimizle hem ülkemize, hem de sektöre değer katıyoruz.

BAYRAKTAR olarak gelişen dönüşen dünyanın gereklerine uygun olarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak, güçlü yapımız ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Değişen teknoloji ile birlikte bizler de her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, kalite prensibimiz, ülkemize hizmet etme idealimiz, insana ve doğaya duyduğumuz saygıdan ödün vermeden ilerliyoruz.

45 yıllık tecrübemiz ve birikimimizle gerçekleştirdiğimiz projelerimizin başarısının ardında, her biri alanında yetkin ve profesyonel çalışanlarımızın özverili, titiz ve disiplinli çalışmaları yatmaktadır. Bayraktar ailesi olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda üretim ve hizmet kalitemizin yanı sıra geleceğe yön veren projelerin sizlere ulaşmasında bu büyük gücün olduğunu ifade etmenin haklı gururunu taşımaktayız.

Bayraktar’ı sektörde söz sahibi yapan motivasyonu ulusaldan uluslararasına ulaşarak, ülkemizi dünya arenasında temsil etme hedefidir. Takım çalışmasına olan inancımız, katılımcı çalışma ortamımız, ülkemizin kaynaklarına ve değerlerine olan bağlılığımız, uluslar arası standartlarda kalite anlayışımız bizi rekabetçi piyasa ortamında üst sıralara taşımaktadır. Demiryolu Raylı Sistemler, İnşaat ve Enerji alanlarında hizmet veren firmamız hizmet ağını her geçen gün genişletmeye yenilikçi yatırımlarla devam etmektedir.

Proje yönetimi konusundaki tecrübemiz, çözüm ortaklarımızla akılcı yönetim konusunda uyumlu çalışmalarımız, yüksek kalite ileri teknolojiye sahip makine ve teçhizatlarımızla hep daha mükemmelini hedefliyoruz. Ülkemize hizmet veren alanlarda uyguladığımız projelerimizde insan yaşamına verdiğimiz değerden asla ödün vermiyoruz.

Bülent BAYRAKTAR
Yönetim Kurulu Başkanı